śnieżnobiały uśmiech
MODA I URODA

Odkrywam tajemnice piękna: śnieżnobiały uśmiech

Każda z chce mieć śnieżnobiały uśmiech w stylu gwiazd i testuje wszelkie możliwe sposoby wybielania zębów, jakie są dostępne na rynku. Zapewne masz za sobą już paski wybielające, lasery, usuwanie kamienia nazębnego u stomatologa, cudownie wybielające pasty itp. specyfiki. Ja też rzecz jasna – zawsze miałam kompleks ciemnych zębów.

Kawy sobie nie odmówię

Jestem „kawoszem”, jeśli to dobre określenie na kogoś kto musi codziennie i bezwzględnie wypić chociaż jedną filiżankę kawy. Herbaty czarnej, earlgrey też sobie nie odmawiam. Zwłaszcza gdy siedzę w domu w te długie jesienne wieczory. Zawsze muszę mieć coś ciepłego do picia. Ale… Osad nazębny od tych cudownych napoi robi się i nawarstwia każdego dnia. Nie wiem jak Tobie, ale mi osobiście przeszkadza strasznie.

Nie chcę się uśmiechać

Niedawno na sesji zdjęciowej pewna Pani fotograf zabroniła mi „zaciskać ust”… No to jej mówię: ale… ja nie umiem się uśmiechać „z zębami”. E tam, może i umiem, ale się wstydzę. No ale przecież nie wypalę jej, że mam kompleks zębowy. No to spróbowałam i jakoś poszło, choć ciągle czułam się dziwnie świecąc moimi zębami.

A jednak umiem

Po odebraniu zdjęć okazało się, że tragedii z tym całym uśmiechaniem zębowym nie ma. Czasem warto się jednak do czegoś zmusić 🙂 Ok, to miałam opanowane uśmiechanie się do zdjęć. Co dalej? Chcę mieć białe zęby – pomyślałam i zaczęłam wertować internety w poszukiwaniu cudownej mikstury, która przywróci moim zębom blask.

Śnieżnobiały uśmiech teraz jest w zasięgu ręki!

Ściema! – myślisz. A ja już tak nie myślę 🙂 Już od jakiegoś czasu słyszałam coś o jakimś czarnym węglu, który ponoć działa cuda. Na rynku jest już wiele firm, które oferują takie wybielanie, ale jak podejść do tematu, aby znowu nie wydać pieniędzy na darmo i pozostać z chudszym portfelem i uśmiechem bez zmian.

Czytaj opinie

Niby banał, ale jednak ja w to wierzę. Pomijając firmy, gdzie ewidentnie w rolę wchodzą opłacone komentarze )moje doświadczenie w PR pozwala mi szybko rozszyfrować większość takich przypadków) , czasem można wyłuskać naprawdę cenne rady i prawdziwie brzmiące słowa. Opatrzone zdjęciami dają do myślenia.

wybielanie zębów

Wybrałam swój typ na śnieżnobiały uśmiech

Poczytałam, pooglądałam i mam. Oczywiście, żebyś nie myślała, że taka łatwowierna jestem, to powiem od razu, że produkt jest już przeze mnie przetestowany – inaczej na pewno bym Ci o nim nie pisała. Na początku przerażała mnie zalana czarnym płynem z moich ust, umywalka, ale obecnie doszłam już do wprawy i szybko udaje mi się ogarnąć temat.

Czarno to widzisz?

Niepotrzebnie! Coco White od Starsmile to recepta na coś co męczy Cię po każdej wypitej kawie, czyli osad nazębny. Osobiście nie sądziłam, że efekty będą tak szybko zauważalne, ale miło się zaskoczyłam. To naprawdę działa!

Jak to wygląda i działa?

To czarny proszek, który w pierwszych dniach jest trudny do opanowania (wysypuje się nieco, więc trzeba dojść do wprawy i po problemie). Duże opakowanie 60g – to aż 6 miesięcy skutecznego i naturalnego wybielania zębów i rozjaśnienie uzębienia do kilku tonów (usunięcie osadów i nalotów). Produkt zawiera wyłącznie 100% naturalne i organiczne składniki, które usuną toksyny z jamy ustnej i zębów, pozostawiając uczucie czystości i świeżości.

Stworzony w 100% z certyfikowanego organicznego „nano-carbonu”

CoCo White to piękne, zdrowe zęby, i dziąsła dzięki 100% naturalnej glince bentonitowej i zawartej w niej „bombie” składników mineralnych, które odżywiają zęby i dziąsła. Produkt zawiera także wyczuwalną nutkę mięty, która oprócz posiadania właściwości antybakteryjnych, jest łagodna i neutralna dla pH jamy ustnej.

Śnieżnobiały uśmiech od dziś

Ja uległam i nie żałuję. Jeśli Tobie też marzy się biały uśmiech to z całego serca polecam Ci ten specyfik. Przetestowałam go i na zdjęciu możecie zobaczyć jak pięknie się uśmiecham 🙂 Co z ceną? Naprawdę nie jest zaporowa, a do tego udało mi się wynegocjować ze StarSmile ciekawą zniżkę dla Ciebie, Ciebie i Ciebie! Częstuj się i ciesz się zdrowym, pięknym i białym uśmiechem! 🙂

Zniżka/rabat – 15 zł do produktu oraz darmowa wysyłka na hasło: monika15

 

Skorzystaj i napisz jak efekty u Ciebie!

PS: uruchamiam wraz z tym wpisem serię artykułów w kategorii MODA I URODA o nazwie: „Odkrywam tajemnice piękna”. Już wkrótce pojawi się tu kolejna recenzja. Mam nadzieję, że Ci się spodoba 🙂

Pozdrawiam z naprawdę szerokim uśmiechem!!! 😉

star smile

39 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.