rzęsy magnetyczne
MODA I URODA

Odkrywam tajemnice piękna: magnetyczne rzęsy Charlene

Zawsze marzyłam o pięknych, długich, grubych rzęsach. Niestety jako mama nie mam zbyt wiele czasu, aby odwiedzać kosmetyczkę co 3 tygodnie, dlatego postanowiłam wypróbować sztuczne, magnetyczne rzęsy od Charlene. Niedawno zaczęłam je testować i stwierdzam, że mają wiele plusów – przede wszystkim piękny, uwodzicielski look, szybkość zakładania i więcej czasu wolnego, który mogę poświęcić moim córeczkom.

magnetyczne rzęsy

Co na to Mela?

Gdy mam rzęsy na oczach to Mela ciągle pyta: „a gdzie się tak stroisz mamusiu?” Czas dla dzieci jest dla mnie ważny, ale lubię również mieć piękny makijaż (matce też się należy 😉 ), dlatego zamierzam często podkreślać moje spojrzenie tymi rzęsami.

Jak to w ogóle działa?

Aby nie przesadzić z gęstością rzęs i uniknąć bardzo sztucznego wyglądu, na początek wybrałam model Elegant look, który pozwala uzyskać naturalny efekt, jednocześnie niesamowicie podkreślając oczy. To pierwsze w moim życiu rzęsy, po które będę sięgać z chęcią, ponieważ nie muszę używać kleju (nawet nie umiem tego robić) i zakłada się je niezwykle szybko. Wystarczy dobrze je dopasować, zbliżyć magnesy i gotowe! Ja radzę sobie rękami (ostrzegam! Trzeba trochę poćwiczyć 😉), ale jest kilka sposobów zakładania, m.in. z pomocą pęsety magnetycznej. Wszystkie metody można podpatrzeć na stronie Charlene.

rzęsy charlene

Czy jestem zadowolona?

Oczywiście! Taki rodzaj rzęs, bardzo ułatwi wykończenie mojego makijażu, bo nie mam przy dzieciach tyle czasu co kiedyś. Rzęsy wykonane są bardzo estetycznie i są również bardzo solidne, więc są warte swojej ceny. Po 2 tygodniowym użytkowaniu oraz początkowej nauce, nie zauważyłam, aby coś się z nimi działo. Sama nauka zajęła mi kilka dni, ale nie ma co rezygnować dla takiego efektu. Uważam, że magnetyczne rzęsy są świetną alternatywą dla osób ceniących swój wygląd, a zwłaszcza gdy zależy im na pięknym spojrzeniu, a także czas, którego wszystkim nam tak bardzo brakuje.

Wybierz swój idealny model na www.charlene.com.pl

A może już wybrałaś? Pochwal się!

 

34 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.