oczyszczacz powietrza philips
DZIECKO,  LIFESTYLE

Żegnaj astmo i alergio – czyli oczyszczacz powietrza w naszym mieszkaniu

Cześć! Dziś witam szczególnie te mamy, które same bądź ich dzieci mają alergię lub astmę oskrzelową. Dlaczego? Bo chcę Wam opowiedzieć o nowym nabytku, który dba o nasze zdrowie. To nowoczesne urządzenie to oczyszczacz powietrza od Philips.

Astma i alergia w naszym domu


Moja Mela ma astmę, a ja alergię. Mieszkając przy dużym mieście, wśród kurzu, ale jednocześnie posiadając za oknem lasek brzozowy, nasze życie to ciągłe kichanie i kaszel. Ataki Meli pojawiają się szczególnie w nocy i nawet leki na to nie pomagają. Roztocza i kurz wzmagają objawy, a ciężko się ich pozbyć – szczególnie w sezonie grzewczym. Z kolei mnie dopadła alergia całkiem niedawno i już nie wiedziałam co w końcu zrobić, żeby przestać kichać. Brzozy i kurz nie dawały mi normalnie funkcjonować.

Oczyszczacz powietrza nas uratował…

…przed ciągłym kichaniem. Odkąd w naszym domu zamieszkał oczyszczacz powietrza, odczuwamy łagodniejsze objawy. Zdecydowanie wybieramy tryb alergenowy, bo urządzenie zawiera czujnik, który monitoruje wskaźnik alergenów. Dodatkowo ma on inne tryby – ogólny, zanieczyszczeń i gazów.

Co ważne – urządzenie pochłania zapachy i jest bardzo cichutkie. Praktycznie go nie słyszę. Jest proste w obsłudze, a steruję nim aplikacją, gdzie podglądam jaki mamy stan powietrza w mieszkaniu. Na pewno napiszę Wam jeszcze o wrażeniach po dłuższym użytkowaniu.

jak oczyścić powietrze w domu?

W końcu przestałam kichać, a Mela kaszleć. Mogę cieszyć się zabawą z dzieckiem, nawet na podłodze 🙂 A Wy macie jakieś alergie? Jak chronicie dzieci przed alergenami?

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.