ice duo chic
DZIECKO

Komu w drogę, temu czas – czyli mama wraca do pracy

Kiedy to minęło? Naprawdę jak jeden dzień i znów mama wraca do pracy. Tym razem będzie inaczej, bo jako mama dwójki będę miała dużo więcej zadań niż wcześniej, mając jedną córeczkę. Czy będzie ciężko? Na pewno! Ale dam radę – dla nich i dla siebie!

Jak się przygotować?

W sumie nie wiem czy trzeba, czy się da i jak to zrobić. Psychicznie chyba przygotowywałam się odkąd urodziła się moja druga córeczka. Cały czas miałam z tyłu głowy, że przecież wrócę do pracy. Kiedyś, ale to nie tak już, teraz… No i minęło. Czas wracać. Ostatni miesiąc przede mną, więc zaczynam myśleć coraz intensywniej o tym jak będzie i jak to wszystko ogarnąć.

Co ze sobą zabrać?

Oprócz nowej energii, odrobiny humoru i mnóstwa nowych, marketingowych pomysłów, zabiorę ze sobą na pewno kilka przyziemnych, praktycznych rzeczy. Coś bez czego się nie ruszam, czyli telefon – niby prozaiczne, że to piszę, ale mam dla mam pewną radę. Polecam z całego serca telefon na dwa SIMy, który pozwala być dostępnym dla współpracowników, ale też dla pani ze żłobka. Oprócz tego na pewno kawa będzie smakowała dobrze z ulubionego kubeczka. Oczywiście na biureczku zagości zdjęcie moich córeczek. No i czas! To chyba dewiza mamy.

Czas na mnie!

O tak, to dobre motto na początek pracy po urlopie macierzyńskim. Muszę być na czas i o czasie. W pracy, w żłobku, w przedszkolu i na zakupach. Od pewnego czasu nie rozstaję się z zegarkiem od Ice Watch. Wybrałam dla siebie kolor, który dzięki moim córkom, od jakiegoś czasu towarzyszy mi na każdym kroku. Zegarek w odcieniu pudrowego różu, a właściwie „Blush” pasuje do wielu stylizacji, dlatego na pewno nie będę się z nim rozstawała. Uwiodła mnie też tarcza tego zegarka z kolekcji DUO CHIC, bo jest równie słodka, w kolorze „Rose Gold”. Oba kolory to hity tego roku!

Mama wraca do pracy!

Stało się. Wracam… Zabieram swoje gadżety i nową energię. Macie dla mnie jakieś rady? Jak wrócić po urlopie macierzyńskim i połączyć rolę mamy i dobrego pracownika? Czekam na Wasze komentarze 🙂

_______________________________________________________________________________

A po piękne zegarki z kolekcji Duo Chic zapraszam do:

ice watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.